Przejdź do głównej treści
Jesteśmy z wami od 1982 r.
#MADEINPOLAND
Zawsze najnowsze trendy

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Rozumiemy, że zakupy online mają swoje prawa. Dlatego też w przypadku każdego zakupionego u nas towaru możesz go przymierzyć i zwrócić w ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki, jeśli nie będzie spełniał Twoich oczekiwań. Wystarczy pobrać zamieszczony poniżej "formularz zwrotu", wypełnić i odesłać wraz ze zwracanym towarem na adres:

RJ ROCKS JEANS, ul. Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra.

 

Reklamacje

W przypadku wystąpienia wady zakupionego w naszym sklepie internetowym towaru prosimy o przesłanie pisemnie lub drogą elektroniczną na adres info@rocks-jeans.com opisu wady, okoliczności (w tym daty) jej wystąpienia, danych Klienta składającego reklamację oraz żądania Klienta w związku z wadą. Prosimy również o przesłanie fotografii obrazującej wystąpienie wady. Sugerujemy załączenie dowodu zakupu towaru w celu usprawnienia procesu reklamacyjnego. Dopiero po rozpatrzeniu reklamacji drogą mailową poinformujemy o dalszym postępowaniu. 

Szczegółowe informacje odnośnie zwrotów oraz reklamacji zamieszczone są w naszym "Regulaminie".
Informacje dotyczące przetwarzania przez RJ ROCKS JEANS w tych celach danych osobowych zawarte są w "Polityce prywatności". 


Zapisz się do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

AkceptujęZamknij
Komunikat
RJ Rocks Jeans nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu