Wysoki stan, wąska/prosta nogawka

IDEAL JEANS

Spodnie idealne - wymodelują każdą sylwetkę. Wysoki stan w połączeniu z wąską nogawką sprawia, że nogi sięgają nieba i stają się niezwykle smukłe. I to jakże wygodne zapięcie z tyłu! Niby nie ma ideałów, a jednak…

Zobacz produkty

Wysoki/średni stan, prosta nogawka

STRAIGHT FIT

Spodnie dla kobiet o prostej linii bioder. Prosta nogawka nie krępująca sylwetki. Dostępne modele zarówno ze średnim, jak i z wysokim stanem.

Zobacz produkty

Wysoki stan, prosta/wąska nogawka

FEMININE FIT

Kwintesencja kobiecości - wysoki stan oraz zaokrąglona linia bioder perfekcyjnie podkreśla kobiece kształty. Dostępne modele zarówno z prostą, jak i z wąską nogawką.

Zobacz produkty

Wysoki stan, wąska/prosta nogawka

SEXY FIT

Nazwa linii mówiąca sama za siebie. Niewiarygodne kształtowanie każdej sylwetki. Idealne podkreślenie talii oraz linii bioder. Nie poznasz siebie przed lustrem!

Zobacz produkty

Średni stan, wąska/luźna nogawka

RELAXED FIT

Linia spodni dla kobiet, które nie lubią czuć się skrępowane. Modele, które sprawdzą się zarówno w stylizacjach weekendowych, jak i w połączeniu z elegancką koszulą i parą szpilek- na wieczornych wyjściach.

Zobacz produkty

CAPRI

Letnia linia spodni - od szortów, przez bermudy, capri, po te o długości 7/8. Sprawdzą się zarówno podczas lata w mieście, jak i na wakacyjnych wypadach.

Zobacz produkty

SKIRT

Cała gama naszych spódnic- od casualowych po eleganckie. Wszystkie w idealnie kobiecej długości- midi.

Zobacz produkty

DRESS

Nasze legendarne sukienki - połączenie komfortu z perfekcyjnym wymodelowaniem sylwetki. Dostępne modele z krótkim rękawem oraz sięgające za łokieć. Wszystkie w idealnie kobiecej długości-midi.

Zobacz produkty

JACKET

„Must have” w garderobie każdej kobiety podążającej za trendami. Hit ostatnich kilku sezonów- jeansowa kurtka. Dostępne w różnych długościach oraz kolorach.

Zobacz produkty