Przejdź do głównej treści
Jesteśmy z wami od 1982 r.
#MADEINPOLAND
Zawsze najnowsze trendy

Oferty pracy

1 Kierownik produkcji

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:

- nadzór nad pracą poszczególnych działów w firmie – krojowni, szwalni, wykańczalni

- zarządzanie procesem produkcyjnym, kontrola jego przebiegu oraz jakości na poszczególnych etapach produkcji.

- wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku i doświadczenie w branży odzieżowej lub podobnej.

Oferujemy:

- pracę w firmie z prawie 40-to letnią historią

- stabilne warunki zatrudnienia

- umowę o pracę

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Respektujemy życie prywatne naszych pracowników. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV na adres: rekrutacja@rocks.pl

2 Krojczy

- przyjęcie tkanin na magazyn,
- ewidencja tkanin,
- rozkrój tkanin nożem elektrycznym,
- przekazanie materiału na szwalnię.

Oferujemy:

- pracę w firmie z prawie 40-to letnią historią.
- stabilne warunki zatrudnienia.
- umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV na adres: rekrutacja@rocks.pl

3 Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

RJ Rocks Jeans

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów damskiej odzieży jeansowej.

Istniejemy na rynku od ponad 38 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami
  • Cykliczne odwiedzanie klientów na terenie kraju
  • Budowanie długoterminowych relacji z odbiorcami
  • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz rozwijanie ich potencjału poprzez profesjonalne doradztwo
  • Opracowywanie cyklicznych raportów i analiz dotyczących działań sprzedażowych
  • Analizowanie danych sprzedażowych – wolumenu sprzedaży, obrotów, kosztów, cen, marż
  • Aktywne współtworzenie strategii sprzedażowej na podstawie przygotowanych zestawień
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy w celu opracowania, implementacji i monitorowania wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • Zamiłowanie do sprzedaży
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Co najmniej dobra znajomość MS Office
  • Silna, zorientowana na wynik, motywacja do pracy
  • Podejście proaktywne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją wyniku
  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży najlepiej na stanowisku koordynatora działu/ kierownika/managera
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP z modułem CRM, najlepiej firmy Streamsoft
  • Dobra znajomość języków obcych
  • Zainteresowanie modą
  • Chęć do pracy z ludźmi
  •  Zamiłowanie do sprzedaży

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia (pensja podstawowa+premia uzależniona od wyniku)
  • Miłą atmosferę pracy
  • Respektujemy życie prywatne naszych pracowników
  • Stabilność zatrudnienia
  • Udział w wyjazdach na wydarzenia branżowe (targi, spotkania z kontrahentami)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie   CV . Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

4 Technolog odzieżowy

Technolog odzieżowy

Zakres odpowiedzialności:

  • praca przy asortymencie jeansowym,
  • ścisła współpraca z projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży,
  • przygotowywanie konstrukcji oraz dokumentacji rozmiarowej wraz ze stopniowaniem,
  • monitorowanie poprawności produkcji i wykonywanie komentarzy do wzorów,
  • śledzenie trendów obowiązujących w modzie ze specjalnym uwzględnieniem konstrukcji
  • przekazywanie sugestii dotyczących możliwości udoskonalania produktu pod kątem jego walorów użytkowych.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży jeansowej
  • znajomość zasad konstrukcji i stopniowania,
  • umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-technologicznej,
  • znajomość zasad kroju i szycia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pomysłowość i szukanie rozwiązań i usprawnień w codziennej pracy,

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające kryteria prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.