Przejdź do głównej treści
Jesteśmy z wami od 1982 r.
#MADEINPOLAND
Zawsze najnowsze trendy

Oferty pracy

Jesteśmy rodzinną firmą, która ceni sobie miłą, kreatywną i pełną zaangażowania atmosferę w pracy. Do naszego zespołu poszukujemy takich właśnie osób. Wierzymy, że to ludzie są sukcesem firmy!

Osoby zainteresowane pracą w RJ Rocks Jeans zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy.

1 Specjalista ds. Zakupów z językiem angielskim

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • Tworzenie planów produkcyjnych
  • Prowadzenie procesów zakupowych po uprzednim zebraniu danych oraz analizie zapotrzebowania na surowce produkcyjne
  • Koordynacja realizacji zamówień, dbanie o terminowość dostaw
  • Koordynacja procesu reklamacyjnego wadliwych lub spóźnionych dostaw
  • Tworzenie optymalizacji kosztowych i usprawnianie procesów zamówieniowych
  • Negocjowanie umów z dotychczasowymi i nowymi dostawcami
  • Kompletowanie półproduktów dla produkcji możliwe do wykonania w zakresie pracy biurowej
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • Tworzenie zestawień, analiz, statystyk na potrzeby zarządu
  • Budowanie nowego zespołu w dziale zakupów, tworzenie nowych struktur

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (rozmowy mailowe i telefoniczne z kontrahentami)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość obsługi Excela oraz Outlook
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej
  • kreatywność, własna inicjatywa
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych / kryzysowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie z pracą na programach Streamsoft
  • Znajomość więcej niż jednego języka obcego
  • Ukończone studia wyższe na jednym lub kilku kierunkach: administracji, handlu, ekonomii, logistyki
  • Znajomość procedur odpraw celnych przy współpracy z agencjami celnymi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Respektujemy życie prywatne naszych pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV na adres: rekrutacja@rocks.pl