Przejdź do głównej treści
Jesteśmy z wami od 1982 r.
DARMOWA DOSTAWA I ZWROT PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 449 ZŁ
#MADEINPOLAND

Oferty pracy

Jesteśmy rodzinną firmą, która ceni sobie miłą, kreatywną i pełną zaangażowania atmosferę w pracy. Do naszego zespołu poszukujemy takich właśnie osób. Wierzymy, że to ludzie są sukcesem firmy!

Osoby zainteresowane pracą w RJ Rocks Jeans zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy.

1 Krojczy

Zakres obowiązków:

- przyjęcie tkanin na magazyn,
- ewidencja tkanin,
- rozkrój tkanin nożem elektrycznym,
- przekazanie materiału na szwalnię.

Oferujemy:

- pracę w firmie z ponad 40-to letnią historią.
- stabilne warunki zatrudnienia.
- umowę o pracę.
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Respektujemy życie prywatne naszych pracowników. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV na adres: rekrutacja@rocks.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

2 Technolog odzieżowy

RJ Rocks Jeans

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów damskiej odzieży jeansowej.

Istniejemy na rynku od ponad 40 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog odzieżowy

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres odpowiedzialności:

  • praca przy asortymencie jeansowym,
  • ścisła współpraca z projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży,
  • przygotowywanie konstrukcji oraz dokumentacji rozmiarowej wraz ze stopniowaniem,
  • monitorowanie poprawności produkcji i wykonywanie komentarzy do wzorów,
  • śledzenie trendów obowiązujących w modzie ze specjalnym uwzględnieniem konstrukcji
  • przekazywanie sugestii dotyczących możliwości udoskonalania produktu pod kątem jego walorów użytkowych.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży jeansowej
  • znajomość zasad konstrukcji i stopniowania,
  • umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-technologicznej,
  • znajomość zasad kroju i szycia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pomysłowość i szukanie rozwiązań i usprawnień w codziennej pracy,

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające kryteria prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

3 Szwaczka

Polski producent damskiej odzieży jeansowej RJ Rocks Jeans poszukuje osób do pracy na stanowisko: Szwaczka

Do głównych obowiązków należy szycie odzieży jeansowej w tzw. " produkcji taśmowej"

Wymagania:

*kilkuletnie doświadczenie w zawodzie szwaczki

*zdolności manualne

*uczciwość

*skrupulatność

*rzetelność

*szybkość

Oferujemy pracę w firmie z ponad 40-to letnią historią.

*Przeszkolenie do pracy

*Stabilne warunki zatrudnienia.

*Praca pon-pt w godzinach 7-15 w centrum Zielonej Góry

*Dofinansowanie do Karty Benefit System

*Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Respektujemy życie prywatne naszych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV na adres: rekrutacja@rocks.pl