Przejdź do głównej treści
Jesteśmy z wami od 1982 r.
DARMOWA DOSTAWA I ZWROT PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 449 ZŁ
#MADEINPOLAND

Program lojalnościowy

Chcesz zostać stałym klientem sklepu RJ Rocks Jeans? Skorzystaj z Programu Lojalnościowego i zyskaj dodatkowy, stały rabat za samo założenie konta! Za każdą wydaną na produkty złotówkę otrzymasz jeden punkt w Programie!

Nasz Program Lojalnościowy powstał z myślą o klientach, którzy pragną kupować tanio produkty #madeinpoland. Wszystkie spodnie, spódnice, sukienki i kurtki z metką RJ Rocks Jeans są projektowane i produkowane w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Ci najwyższą jakość w najlepszej cenie. Doceniamy Twoje zaufanie, które pragniemy nagrodzić atrakcyjnymi rabatami na kolejne zakupy. Sprzedaż jeansów sprawia nam dużą frajdę, dlatego chcielibyśmy, by nasi klienci odczuwali podobną radość podczas robienia zakupów w naszym sklepie internetowym.

Program Lojalnościowy RJ Rocks Jeans skierowany jest zarówno do stałych klientów, jak i tych, którzy kupują u nas po raz pierwszy. Za samo założenie konta w naszym sklepie naliczamy 7% rabatu! To nie jest jednak nasze ostatnie słowo – zniżkę możesz zwiększyć do 10%, a nawet 15% i kupować jeansy, spódnice, sukienki oraz kurtki ze stałym rabatem. Cieszymy się, że jesteś z nami i pragniemy zapewnić Ci dostęp do produktów zaprojektowanych według najnowszych trendów. Uczestnicząc w naszym Programie Lojalnościowym, jesteś zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami!

Każdy wydany na produkt 1 = 1 pkt w programie lojalnościowym
Nazwa zdjęcia

Stały rabat do 15%

Każdy klient, który założy konto w sklepie RJ Rocks Jeans zyskuje 7% stałego rabatu na start! Jeżeli chcesz dodatkowo zwiększyć swój rabat - wystarczy robić kolejne zakupy.

Nazwa zdjęcia

Stałe pierwszeństwo

Jako członek Programu Lojalnościowego, uzyskasz pierwszeństwo w otrzymywaniu najnowszych informacji dotyczących promocji i zmian w ofercie.

Zwiększaj swój rabat!

Najwierniejsi klienci RJ Rocks Jeans mogą liczyć nawet na 15% stałego rabatu na dowolne zakupy, w zamian za uzbieranie przynajmniej 4000 pkt. w ramach Programu Lojalnościowego. Sprawdź, jak wyglądają poszczególne progi rabatowe:

7% rabatu
od 0 pkt.
10% rabatu
od 1 000 pkt.
15% rabatu
od 4 000 pkt.

Zapisz się do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Komunikat
Facebook
RJ Rocks Jeans nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu