Przejdź do głównej treści
Jesteśmy z wami od 1982 r.
#MADEINPOLAND
Zawsze najnowsze trendy

Program lojalnościowy

Chcesz zostać stałym klientem sklepu RJ Rocks Jeans? Skorzystaj z Programu Lojalnościowego i zyskaj dodatkowy, stały rabat za samo założenie konta! Za każdą wydaną na produkty złotówkę otrzymasz jeden punkt w Programie!

Każdy wydany na produkt 1 = 1 pkt w programie lojalnościowym
Nazwa zdjęcia

Stały rabat do 15%

Każdy klient, który założy konto w sklepie RJ Rocks Jeans zyskuje 7% stałego rabatu na start! Jeżeli chcesz dodatkowo zwiększyć swój rabat - wystarczy robić kolejne zakupy.

Nazwa zdjęcia

Stałe pierwszeństwo

Jako członek Programu Lojalnościowego, uzyskasz pierwszeństwo w otrzymywaniu najnowszych informacji dotyczących promocji i zmian w ofercie.

Zwiększaj swój rabat!

Najwierniejsi klienci RJ Rocks Jeans mogą liczyć nawet na 15% stałego rabatu na dowolne zakupy, w zamian za uzbieranie przynajmniej 4000 pkt. w ramach Programu Lojalnościowego. Sprawdź, jak wyglądają poszczególne progi rabatowe:

7% rabatu
od 0 pkt.
10% rabatu
od 1 000 pkt.
15% rabatu
od 4 000 pkt.

Zapisz się do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

AkceptujęZamknij
Komunikat
RJ Rocks Jeans nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu