Poradnik

Technologiczna perełka – Lycra T400, czyli dlaczego nasze ubrania tak dobrze się nosi

on
21 czerwca 2022

Jeśli zastanawiasz się, w czym tkwi sekret idealnie dobranych jeansów ROCKS JEANS, już za moment uchylimy rąbka tajemnicy.

Cały proces produkcji spodni, od projektu do efektu końcowego to bardzo żmudna, wieloetapowa praca. Zanim nasze jeansy trafią do Twojej szafy pracuje nad nimi wiele osób i to ich kompetencje są kluczowe do powstania doskonałego produktu. Jednak niezwykle ważne są również materiały i dodatki, z których szyjemy nasze ubrania.

Przedstawiamy zatem perełkę – włókno Lycra T400, które jest składnikiem wielu tkanin, które używamy. Jest to wieloskładnikowa przędza stosowana w materiałach wymagających umiarkowanej rozciągliwości, przy zachowaniu maksimum estetyki.

Co daje nam zastosowanie tego rozwiązania w produkcji spodni?*

Rozciągliwość

Przede wszystkim dobra rozciągliwość przy jednoczesnym zachowaniu kształtu. W praktyce oznacza to po prostu na przykład brak wyciągniętych kolan. To także stabilne trzymanie rozmiaru. Nie musisz się więc martwić, że Twoje spodnie po kilku założeniach zrobią się dwa rozmiary za duże.

Komfort

Materiał przyjemny w dotyku o gładkiej powierzchni – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak przyjemnie nosi się ubrania, które są miłe dla skóry, to znacznie poprawia komfort noszenia i tym samym samopoczucie. Ponadto, dzięki temu, spodnie idealnie dopasowują się do figury.

Wytrzymałość

Tkaniny z dodatkiem włókien Lycra T400 są także odporne na chemikalia oraz działanie promieniowania UV. Dodatkowo wykazują się znacznie szybszym tempem schnięcia. Sprawia to, że ich użytkowanie jest prostsze, a Ty zyskujesz pewność, że kupując jeansy Rocks Jeans kupujesz produkt na lata.

 

Połączenie jakościowych surowców z naszymi ponadczasowymi fasonami sprawia, że otrzymujesz produkt, który spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania. Tworzenie ubrań to nasza pasja, w którą wkładamy całe serce i na każdym kroku staramy się, aby efekty naszej pracy zachwycały. Szukamy najlepszych rozwiązań, najtrwalszych materiałów i z otwartością spoglądamy na modowe nowości.

*Przykładowe modele wykonane z tkaniny z zawartością „Lycra T400”

Jeansy MILLA

Jeansy DAISY

Jeansy PAMELA

Jeansy PAMELA

Jeansy PAMELA

Jeansy LUCY

Jeansy DORIS

Kurtka RITA

Kurtka RITA

 

TAGS
RELATED POSTS