Poradnik

„Przewodnik po modelach” – jak z niego korzystać

on
29 maja 2019

Modeli jeansów jest wiele i każdy z nich wyróżnia się własnymi cechami. Jeśli zastanawiasz się, jak rozróżniać fasony i w jaki sposób dobrać jeansy pasujące do sylwetki, przychodzimy z pomocą. Przygotowaliśmy przejrzysty „Przewodnik po modelach”, który znajdziesz w lewym górnym rogu strony. To swego rodzaju ściąga, która pomoże ci dobrać najlepsze jeansy – dokładnie takie, jakich szukasz. Jak korzystać z naszego przewodnika? To proste!

Jak kupić dopasowane jeansy przez internet?

Podstawową część naszej oferty stanowią spodnie dżinsowe i to właśnie one sprawiają naszym klientkom najwięcej kłopotu. W końcu istnieje tak wiele fasonów – jak więc wybrać odpowiedni dla siebie? To wcale nie jest trudne, wystarczy tylko zapoznać się z naszym „Przewodnikiem po modelach”, który pomoże ci dobrać najlepsze jeansy do twojej sylwetki. W naszej ofercie znajdziesz 6 fasonów jeansów, a każdy z nich ma swoje własne cechy. Aby ułatwić poszukiwania, w naszym Fit Guide znajdziesz nie tylko krótkie i sugestywne opisy, lecz także przykładowe zdjęcia jeansów z danego fasonu. Aby zobaczyć całą ofertę jeansów Sexy Fit czy Relaxed Fit, wystarczy kliknąć umieszczoną pod opisem fasonu strzałkę, która przekieruje cię bezpośrednio na stronę z oferowanymi modelami. Przy każdych jeansach znajdziesz także „Tabelę rozmiarów”, z której pomocą z łatwością dobierzesz odpowiedni rozmiar. Przed rozpoczęciem przeglądania jeansów, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

Średni czy wysoki stan?

Wysoki stan wyszczupla sylwetkę, wydłuża nogi i pozwala ukryć niedoskonałości. Z kolei średni stan jest idealny dla kobiet o długich nogach, które pragną wyeksponować wąską talię. Wśród fasonów z wysokim
stanem znajdziesz Ideal Jeans i Feminine Fit, natomiast modele ze średnim stanem to Relaxed Fit oraz Sexy Fit. Z kolei fasony Capri i Straight Fit dostępne są zarówno w wersji z wysokim, jak i średnim stanem.

Wąska, prosta czy luźna nogawka?

Luźniejsza nogawka spodni świetnie sprawdzi się latem, zapewniając przewiewność. Fason z wąską nogawką to Ideal Jeans, a nogawki proste znajdziesz wśród modeli Straight Fit i Feminine Fit. Spodnie Capri i Relaxed Fit dostępne są w wersjach z luźną lub wąską nogawką, natomiast fason Sexy Fit produkujemy z nogawką wąską lub prostą.

Długa czy krótsza nogawka?

Wybierając spodnie, nie można również uniknąć pytania o ich długość. W naszej ofercie znajdziesz szereg wariantów długości nogawek. Na przykład w fasonie Capri przygotowaliśmy bogaty wybór propozycji, m.in. szorty, bermudy, capri oraz spodnie o długości 7/8.

Zapinane na guzik czy na zamek umieszczony z tyłu?

Nie wszystkie jeansy zapinane są na guzik i zamek z przodu. W naszej ofercie znajdziesz również niestandardowe spodnie w fasonie Ideal Jeans, które zapina się na umieszczony z tyłu zamek. W ten sposób jesteś w stanie idealnie dopasować spodnie do sylwetki i znacząco ją wyszczuplić. Pozostałe modele to w większości klasyczne jeansy zapinane z przodu.

TAGS
RELATED POSTS