Poradnik

Co czeka nas w modzie w 2020 roku?

By
on
8 lutego 2020

Ekologia to obecnie trend numer jeden w branży mody. Materiały wytwarzane w procesach przyjaznych środowisku (o „lepszej bawełnie”- tzw. BCI Cotton już pisaliśmy, większość tkanin, których używa brand RJ Rocks Jeans składa się właśnie z tej bawełny) to obecnie jedna z wielu możliwości wkładu w walkę o „lepsze jutro” dla naszej Planety.

„Vintage” to hasło, które zna każdy. Towarzyszy nam od wielu lat, ale to właśnie w tym roku osiągnie ono swoje apogeum. Powodem tego będzie tęsknota za przeszłością oraz wcielanie w życie świadomej mody.

 

 

W świecie denimu od dłuższego czasu prym wiodą „MOM JEANS”, czyli spodnie typu „Mamuśki”- o podwyższonym stanie, z grubszego, sztywniejszego materiału, poszerzone w biodrach, z lekko luźniejszą nogawką zwężoną na dole. Nie bez przyczyny stały się tak samo jak w latach 80 i 90-tych hitem, ponieważ poza tym, że są niezwykle wygodne, to na dodatek można ich użyć w dosłownie każdej stylizacji, poczynając od tej codziennej- do miękkiego swetra i wygodnych sneakersów, po wieczorową- do eleganckich szpilek, bluzki i marynarki.

Spodnie typu „MOM JEANS”, wpisujące się w obecne trendy (są wykonane z bawełny „BCI”) znajdują się w ofercie sklepu RJ Rocks Jeans- spodnie LINDA.

 

TAGS
RELATED POSTS