Poradnik

Ciekawe ozdoby dżinsów, o których nie miałaś pojęcia!

on
17 grudnia 2019

O tym, że najpopularniejszymi spodniami zarówno męskimi, jak i kobiecymi są dżinsy, wie chyba każdy. Nic dziwnego, skoro naprawdę dobrze się je nosi, nie rozciągają się, w przypadku kobiet świetnie podkreślają figurę! Warto mieć w szafie choć jedną parę, nawet jeżeli preferujemy inny rodzaj materiałów. Co ciekawe, obecnie na rynku możemy dostać naprawdę wiele dżinsów z ozdobami dla kobiet, niektóre z nich mogą zaskakiwać! Poniżej przygotowaliśmy opis kilku z nich.

Spodnie z koronką

Niezwykłą ozdobą dżinsów jest stosunkowo od niedawna modna koronka. Ubierając takie spodnie, możemy poczuć się naprawdę kobieco! Jak wyglądają takie dżinsy? Na materiale są niewielkie, fabryczne dziury, które stały się popularne już jakiś czas temu wśród nie tylko nastolatek. Jeśli przetarcia są niewielkie, będziemy wyglądać naprawdę dobrze. Spodnie z koronką to hit ostatniego sezonu! Jak wyglądają? Koronka zostaje podszyta pod fabryczne przetarcia i dziury. Efekt jest naprawdę zjawiskowy, gdyż wygląda to bardzo kobieco. Stylizację ze spodniami z koronką możemy założyć, np. na randkę. W szerokiej ofercie Rocks Jeans z pewnością znajdziemy coś dla siebie.

Modne zameczki

Spodnie z zameczkami modne są od wielu sezonów. Niewielkie zameczki zazwyczaj usytuowane są na nogawkach lub na kieszeniach po bokach, a częściej z tyłu. Spodnie te są bardzo eleganckie, możemy nosić je, np. do pracy, zwłaszcza gdy zameczki delikatnie połyskują na złoto. Co istotne, warto od czasu do czasu odejść od klasycznych dżinsów i postawić na spodnie z ozdobami. Pamiętajmy jednak, by trzymać się kilku sprawdzonych zasad!

Zasady ubierania się

Gdy decydujemy się na dżinsy z dodatkami lub dedykowanymi ozdobami, pamiętajmy, że góra ubioru powinna być stonowana, najlepiej w jednym kolorze. Ozdoby i tak będą przyciągać wzrok, dlatego warto nie przesadzać z nadmiarem kolorów, czy wzorów. Z pewnością sprawdzą się kolory jasne, np. kremowy lub biały, a także ciemne, np. granatowy.

Obecnie na rynku istnieje wiele spodni i dżinsów z ozdobami. Będąc nawet kobietą dojrzałą, możemy pozwolić sobie na zakup niecodziennych spodni. Jeśli zestawimy je z modnymi i eleganckimi bluzkami w stonowanych kolorach, z pewnością będziemy mogły tak pójść nawet do pracy, czy na spotkanie ze znajomymi. Warto postawić na odrobinę szaleństwa!

TAGS
RELATED POSTS